Oryal Max o smaku malinowym
- zasila mięśnie i mózg maksymalnie*

Oryal Max to moc elektrolitów, takich jak sód, potas, magnez, wapń i chlorki w jeszcze większej ilości. Oryal Max zasila mięśnie i mózg podczas dużego wysiłku, gdy Twój organizm potrzebuje maksymalnego wsparcia. Oryal Max skutecznie nawodni Twój organizm i dostarczy elektrolitów w odpowiednich proporcjach.

* Potas, magnez czy wapń wpływają na funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni, w tym serca. Z kolei sód wraz z chlorkiem to najbardziej aktywny osmotycznie składnik płynu międzykomórkowego.

Oryal Max pomaga odzyskać koncentrację, energię i precyzję działania, byś w każdej sytuacji mógł osiągnąć pełnię swoich możliwości i zostać mistrzem w tym co robisz*.

Oryal Max – w opakowaniu znajdziesz 15 tabletek musujących, które rozpuszczasz w butelce 500 ml.

**% realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia
Składnik Zawartość w 1 tabletce musującej Zawartość w 2 tabletkach musujących (dziennej porcji)
Sód 830 mg 1660 mg
Chlorek 697 mg (87,1% RWS**) 1394 mg (174,2% RWS**)
Potas 173 mg (8,7% RWS**) 346 mg (17,4% RWS**)
Wapń 103 mg (12,9% RWS**) 206 mg (25,8% RWS**)
Magnez 44 mg (11,7% RWS**) 88 mg (23,4% RWS**)
* Potas i wapń wpływają na funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni, w tym serca. Sód wraz z chlorkiem, to najbardziej aktywne osmotyczne składniki płynu międzykomórkowego.
Magnez pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz mięśni. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Zobacz opinie o produkcie

Oryal - youtube